Residence Hradební

Exkluzivní bydlení v centru Uherského Hradiště

V samém srdci královského města Uherské Hradiště vznikl architektonicky ojedinělý projekt RESIDENCE HRADEBNÍ. Projekt, jenž charakterizuje vysoce kvalitní architektura či moderní interiérové a dispoziční řešení, splňuje ty nejpřísnější kritéria pro luxusní bydlení.

Lokalita

Residenční projekt se nachází v centru Uherského Hradiště, města, jež je odedávna přirozeným středem Slovácka - regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, dobrým vínem, překrásnými kroji a řadou zachovalých lidových tradic.

Projekt je situován do míst, kde již od 14. století procházely obranné hradby města tvořící důmyslný pevnostní systém, jenž zaručoval městu po dlouhá staletí nedobytnost. V dnešní době již existenci někdejšího opevnění připomíná pouze název ulice, jež nese jméno Hradební, a dnes i náš residenční projekt, jenž svou architekturou odkazuje na někdejší majestátnost městského obranného valu.

Residence Hradební se nachází v ulici Hradební na pozemcích, které jsou součástí památkově chráněného území. Je to lokalita v samém centru města s výbornou občanskou vybaveností, s nedalekým supermarketem, autobusovým nádražím či lékařským domem.

Projekt

Základem Residence Hradební je nákupní galerie, tvořící spolu s krytými parkovacími stáními přízemí budovy, z něhož vyrůstají dva bloky označené jako X a Y. Blok X má 4 nadzemní podlaží s 25 byty, blok Y tvoří ordinace lékařů a kanceláře v 6 nadzemních podlažích.

 


Partneři